Jesteśmy salonem patronackim renomowanej fabryki mebli kuchennych ELPRIM-WIKA, polskiego producenta z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży meblarskiej.

Naszą specjalnością są kuchnie na wymiar, oprócz tego projektujemy i realizujemy również szafy, garderoby, meble biurowe, łazienkowe oraz wszelkie zabudowy typowe i nietypowe, bez dodatkowej opłaty za niestandardowy wymiar.

Wieloletnie doświadczenie w realizacji mebli oraz doskonała ekipa montażowa pozwalają nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dokładamy wszelkich starań, by nasze meble cechowała nie tylko funkcjonalność i doskonała forma estetyczna, ale też trwałość nie zmieniająca się podczas użytkowania. Wysoka jakość naszych realizacji została doceniona nie tylko wśród klientów z Polski, ale również Francji, Szwecji, Norwegii i Niemiec.

Oferujemy kompleksową obsługę, od pomiaru, poprzez wykonanie indywidualnego projektu, wszechstronne doradztwo, transport i montaż gotowych mebli.

Dodatkowo do projektu zabudowy meblowej oferujemy w pakiecie doradztwo z zakresu architektury wnętrz, w tym wybór kolorów ścian, podłóg, oświetlenia, rysunki techniczne itd. Na życzenie możemy stworzyć również osobne projekty takich wnętrz jak: łazienki, hole, pokoje czy pomieszczenia biurowe. Studia architektoniczne, umiejętności i bardzo duże doświadczenie pozwalają nam tworzyć oryginalne wnętrza dopasowane do upodobań i możliwości budżetowych naszych klientów.

Projekt i wycena mebli (również projektu klienta) jest u nas bezpłatna.

o firmie | oferta | galeria | promocje | kontakt

Galeria Kuchni i Wnętrz STYLE, Gdynia - Trójmiasto, ul. Warszawska 72 (od strony CH Riviera), tel. 58 620 84 09
Copyright © 2015 Agencja Reklamowa GABO s.c. - Wszystkie prawa zastrzeżone